Prześcieradła jersey

Prześcieradła jersey to jedne z najbardziej popularnych prześcieradeł używanych w naszych sypialniach. Wyparły one prześcieradła frotte, które kiedyś królowały na rynku bieliźniarskim, chociaż i one nadal mają swoich zwolenników. Każdy wybiera co lubi.

Materiał jersey , z którego są wykonane prześcieradła został wyprodukowany w naszej dziewiarni z najlepszych jakościowo przędz bawełnianych, przez co jest bardzo miły w dotyku i przyjemny w kontakcie z naszą skórą. Prześcieradła jersey, dzięki wszytej gumie i odpowiedniej zakładce na materac są praktyczne i wygodne w użyciu. Prześcieradło nie zsuwa się , nie ściąga z materaca, gwarantując nam wygodę i spokojny sen. Standardowo nasze prześcieradła pasują na materac do 18 cm wysokości. Przy grubszych materacach jak i nietypowych wymiarach łóżek zalecamy szycie na wymiar. Z naszą pomocą dobierzemy prześcieradło odpowiednie na państwa łóżko. Wystarczy wysłać do nas wiadomość, wycenimy takie prześcieradło i po opłaceniu przystąpimy do realizacji. Dzięki bogatej kolorystyce bez problemu dobierzecie państwo prześcieradło pod wystrój sypialni czy kolor pościeli.

Pościel jersey , pościel jersey drukowana dostępna również w naszym sklepie. Pościel frotte szyjemy na zamówienie. Szybki czas realizacji 1-2 dni robocze.

Wyświetlanie 1–12 z 42 wyników