Prześcieradła

Wyświetlanie 1–12 z 128 wyników

Prześcieradło to nieodłączny element sypialnianej garderoby. Wybór odpowiednio dobranego prześcieradła jest tak samo ważny jak dobór łóżka czy materaca.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie państwo prześcieradła frotte lub prześcieradła jersey, produkowane z naszych dzianin oraz prześcieradła bawełniane i ochronne nieprzemakalne.

Prześcieradła frotte w zależności od potrzeb naszych klientów robimy w wersji prześcieradło z gumką lub prześcieradło bez gumki, polecane na sofy czy wersalki, gdzie zakładanie prześcieradła z gumką uniemożliwiają boki lub zagłówki. Standardowo nasze prześcieradła pasują na materac do 18 cm grubości. Na wyższe materace, tak by po założeniu prześcieradło nie ściągało się i nie tworzyła się tzw. łezka na bokach, zalecamy szycie prześcieradeł z wyższym bokiem.

Jeśli posiadają państwo materac czy łóżko o nietypowym kształcie lub wymiarze prosimy o kontakt do sklepu.  Realizujemy zamówienia na nietypowe wymiary prześcieradeł. Wystarczy wysłać maila z zapytaniem. Wyceniamy takie zamówienie i po opłaceniu przystępujemy do realizacji.

Nasze prześcieradła od wielu lat cieszą się ogromną popularnością ze względu na bardzo dobrą nie zmienianą jakość, bogatą kolorystykę i atrakcyjną cenę. Kupując na naszym sklepie masz pewność, że kupujesz produkt dobrej jakości, prosto od producenta, wyprodukowany w Polsce, a nie z importu.