Pościel jersey drukowana

Każdy z nas wie, jak ważny w naszym życiu jest sen. To jak śpimy w bardzo dużym stopniu wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiednich produktów do naszej sypialni.

Jednym z nich jest pościel. Dobra jakościowo, z naturalnych włókien, bezpieczna dla naszej skóry, przewiewna. Pościel, która otuli i sprawi, że nasz sen będzie głęboki i spokojny, a rano wstaniemy wypoczęci i pełni energii.

Taka właśnie jest pościel jersey. Szyjemy ją sami, z dzianiny jersey, którą również produkujemy w naszej dziewiarni z najlepszych przędz bawełnianych, drukujemy w profesjonalnej farbiarni poddając materiał różnym procesom technologicznym. To sprawia, że pościel jersey drukowana jest niesamowicie delikatna i miła w dotyku o subtelnych wzorach i kolorach.

Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie i wybierz spośród kilku dostępnych wzorów odpowiednią pościel do swojej sypialni.

Jeśli potrzebujesz pościeli o niestandardowym wymiarze to możesz ją zamówić u nas. Wystarczy  kontakt do sklepu internetowego. Wysyłając maila z zapytaniem o zamówienie. My wycenimy nietypowe zamówienie i po jego opłaceniu będziemy je realizować.

Do pościeli możecie państwo dobrać prześcieradło jersey lub prześcieradło frotte w odpowiednim rozmiarze i kolorze, dostępne w naszym sklepie.

Wystarczy, że raz się wyśpisz w pościeli jersey, nie zamienisz jej na żadną inną!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10