🇵🇱 Polski producent

🚚 Darmowa dostawa od 299 zł

📱 Kontakt: 509 185 502

O nas

Witamy w naszym sklepie i zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyrobów pościelowych t.j.: pościele , prześcieradła, poszewki na poduszki i jaśki,kołdry, poduszki, narzuty, pokrowce na materac.

Nasz sklep powstał  z myślą o  klientach ceniących wygodę i komfort jaką dają zakupy on-line.

Swiatsnow.pl  to głównie polskie produkty wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach.

Nasz asortyment  zamierzamy poszerzać o produkty innych znanych polskich i zagranicznych firm, by oferta sklepu spełniała oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zależy nam na zadowoleniu z Państwa strony,dlatego zamówiony towar otrzymają Państwo nie wychodząc z domu w ciągu zaledwie 1-2 dni roboczych.

Przy wyrobach z froty i jerseyu (pościele ,prześcieradła, poszewki) mają Państwo możliwość  zamówienia odpowiedniego dla siebie rozmiaru jeśli nie znajdą go Państwo w sklepie.

Termin realizacji takiego zamówienia od 1 do max 4 dni roboczych. Towar szyty na zamówienie nie podlega zwrotowi- dlatego też prosimy o podawanie dokładnych wymiarów. Zamówienie przyjmujemy do realizacji po przedpłacie.

Zamówienia na produkty o nietypowych rozmiarach można składać telefonicznie lub wysyłając do nas wiadomość z formularza w zakładce „KONTAKT”. My wyceniamy dane zamówienie i po otrzymaniu wpłaty przystępujemy do jego realizacji.

Jeśli szukasz dobrej jakości prześcieradeł, pościeli, kołder czy innych produktów by zapewnić sobie lub dziecku spokojny, przyjemny odpoczynek w nocy to zapraszamy do naszego Świata snów.
ZADOWOLONY KLIENT – TO NASZ PRIORYTET
Współpraca z nami to gwarancja dobrej jakości wyrobów,atrakcyjnych cen oraz profesjonalnej obsługi.
Dziękujemy za zaufanie i motywację do dalszej pracy.
Życzymy owocnych zakupów i zadowolenia z zakupionych produktów.