Pościel jersey

Pościel jersey jednobarwna dostępna w naszym sklepie uszyta z największą starannością  z wysokiej jakości dzianin własnej produkcji o składzie surowcowym 100%bawełna. Jest to pościel z dzianiny  bawełnianej, a nie jak zazwyczaj z popularnej  tkaniny, która jest bardziej sztywna i mniej delikatna. Dzięki wszytemu zamkowi pościel jersey jest bardzo praktyczna w użyciu. Nic nie wystaje, nie wysuwa się podczas snu.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo również  pościele z nadrukiem

Na specjalne życzenie klienta można również łączyć kolory według własnego upodobania i stworzyć swoją własną dwukolorową pościel. Oprócz standardowych rozmiarów pościeli jersey jest również możliwość zakupu wymiaru nietypowego na indywidualne zamówienia. Wystarczy kontakt do sklepu internetowego. Wycenimy takie zamówienie i po otrzymaniu wpłaty będziemy je realizować.

Dodatkowo jeśli ktoś lubi spać z tzw. jaśkiem może dobrać sobie poszewki jersey w zbliżonym lub kontrastowym kolorze w zależności od upodobań.

Pościel jersey otula nas podczas snu, nie szeleści jak niektóre pościele, jest miękka i bardzo delikatna w dotyku. Atrakcyjna, bogata kolorystyka sprawia, że dopasuje się do każdego wnętrza. Starannie wykończona, kolory nie tracą swoich barw, dlatego możemy bez problemu je łączyć. Długo zachowuje swoje walory estetyczne. Nie wymaga prasowania oszczędzając nasz cenny czas. Pościel jersey jest elegancko zapakowana, dlatego może być świetnym prezentem dla Ciebie lub Twoich bliskich.

Do kompletu pościeli możecie Państwo dobrać sobie odpowiednie prześcieradło.

Wystarczy, że raz się wyśpisz w pościeli jersey, nie zamienisz jej na żadną inną!

Wyświetlanie 1–12 z 40 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 40 wyników