Prześcieradła frotte

Prześcieradło frotte to jeden z elementów sypialnianej garderoby. Kiedyś najbardziej popularne, wyparte trochę przez prześcieradła jersey, ale nadal mające swoich zwolenników.

Prześcieradło frotte wyprodukowaliśmy z przędzy poliestrowej tzw. siatki -warstwy spodniej 29% poliester oraz bawełnianej pętelki-warstwy wierzchniej 71% bawełny. Jest to materiał, który dzięki takiemu splotowi jest bardzo miękki, puszysty i przyjemny dla naszej skóry. Dzięki temu, że jest elastyczny dobrze dopasuje się do materaca. Materiał produkujemy sami w naszej dziewiarni, a potem szyjemy z niego prześcieradła z gumką lub prześcieradła bez gumki.

W naszym sklepie znajdziecie państwo duży wybór kolorów i rozmiarów. Można dopasować sobie prześcieradło do wystroju wnętrza lub pod kolor pościeli.

Jako nieliczni na rynku realizujemy również zamówienia nietypowe.

Jeśli posiadasz materac o niestandardowym wymiarze i potrzebujesz nietypowy wymiar prześcieradła napisz do nas. Wycenimy zamówienie i po jego opłaceniu przystąpimy do realizacji. Czas realizacji to ok. 2-3 dni robocze w zależności od możliwości.

Kupujesz bezpośrednio od producenta.

Wyświetlanie 1–12 z 85 wyników